Zwiększenie szansy na ciążę? To możliwe

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą milionów par na świecie. Szukają one pomocy u różnych specjalistów, jednak często nie udaje się ustalić konkretnej przyczyny problemu – diagnozowana jest wtedy tzw. niepłodność idiopatyczna.

więcej
Zespół policystycznych jajników

PCOS jest złożonym zaburzeniem endokrynologicznym, którego charakterystycznym elementem jest dysfunkcja jajników, a w efekcie zaburzenia miesiączkowania, niepłodność, androgenizacja z nadmiernym owłosieniem ciała oraz bardzo często nadwaga.

więcej
Czy mogę nauczyć się rodzenia?

Wydanie dziecka na świat to ciężka praca zarówno fizyczna jak i psychiczna/mentalna. W przygotowaniu do porodu obecne są dwa podejścia: rodzenia mogę się nauczyć poprzez odpowiednie ćwiczenia, trening oddechowy i ogólnokondycyjny, umiejętność radzenia ma każda kobieta ale powinna dążyć do zwiększenia świadomości swojego ciała i wiedzy o porodzie aby obniżyć towarzyszący mu lęk.  

więcej
Co z tą blizną?

Po narodzinach dziecka, nie ma nic ważniejszego niż wziąć je w ramiona i poczuć jego ciepło na swoich piersiach. Poporodowa euforia zazwyczaj trwa do momentu... aż przestanie działać znieczulenie. Uświadamiamy sobie wtedy, że nasze ciało nosi ślady poważnej operacji

więcej
Wskazówki na zdrowszy schemat żywienia

Zdrowa dieta kojarzy się z wyrzeczeniami. Jednak każdy chciałby czuć się dobrze, być zdrowym, szczupłym i sprawnym. Większość osób wie, że zdrowa dieta jest kluczowym elementem zdrowia i szczupłej sylwetki. Niestety – złe nawyki żywieniowe często bojkotują nam plany przejścia na zdrową dietę.

więcej
Kobiece Tête-à-tête w Klinice dla Kobiet Feminea

Zapraszamy na spotkanie, na którym chciałybyśmy pomóc Wam w przygotowaniu się do ciąży oraz porodu. Specjalistki z centrum dla kobiet Feminea wraz ze współpracującą z nami położną opowiedzą o najważniejszych aspektach przygotowania się do ciąży. Start 07.03.2020 r. godz. 15:00

więcej
Bolesne miesiączki

Matka natura obdarzyła nas, kobiety cudownym przywilejem - możliwością wydania na świat potomstwa. Wiąże się to z comiesięcznym krwawieniem menstruacyjnym. Dla większości z nas jest to czas lekkiego rozdrażnienia i dyskomfortu, jednak nie przejmujemy się tym nadmiernie. Niestety część kobiet odczuwa ten ból jako taki, który uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.

więcej
Dieta przy Hashimoto

Chora tarczyca wymaga wyjątkowej troski. Obecnie w internecie znajdziemy mnóstwo stron, blogów, poradników dotyczących leczenia niedoczynności tarczycy oraz zapalenia tarczycy typu Hashimoto.

więcej
Napisz do nas
Skontaktujemy się z Tobą
 
Zapraszamy
Odwiedź nas!
Feminea - klinika dla kobiet
ul. Bydgoska 33
10-243 Olsztyn
 
tel. +48 572 309 399
e-mail:
 
Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00