Personel

linika powstała z myślą o kobietach z problemami uroginekologicznymi. Specjalizujemy się wkompleksowej rehabilitacji kobiet, a w szczególności w terapii dna miednicy, rehabilitacji kobiet w ciąży i połogu. Pomagamy kobietom w leczeniu schorzeń dna miednicy, takich jak nietrzymanie moczu i stolca, obniżeniu narządów rodnych, w bólach w obrębie miednicy mniejszej, poprawie jakości życia intymnego po porodzie i operacjach uroginekologicznych.

Agnieszka Chudzik-Bulkowska

Agnieszka Chudzik-Bulkowska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna, magister fizjoterapii, nauczyciel kierunków medycznych, dyplomowany instruktor fitness i doświadczony terapeuta manualny.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Odbyłam wiele szkoleń i kursów w zakresie uroginekologii, takich jak „Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej”, „Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy”, „ Osteopatia w ginekologii”, „DRA- rozejście kresy białej”, kinesiotaping w ciąży, fizjoterapia w ciąży i po porodzie, fizjoterapia po operacjach uroginekologicznych, terapia blizn i wiele innych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje.

W terapii stosuję nieinwazyjne metody, zgodne z aktualnymi międzynarodowymi standardami medycznymi.

Moim celem jest pomoc kobietom w poprawie funkcji mięśni i narządów oraz zmniejszenie dolegliwości w obrębie miednicy. Przez całe życie próbowałam dotrzeć do istoty kobiecości interesując się psychologią, coachingiem, plastycznością mózgu, kosmetologią i modą. Podczas nauki i badań wiele radości przyniosło mi odkrycie, w jak dużym stopniu prawidłowa praca mięśni dna miednicy oraz ich wzajemne powiązania z funkcjonowaniem innych organów przyczyniają się do poprawy samopoczucia i witalności kobiety.

Prywatnie jestem mamą i po porodzie doświadczyłam wielu problemów w obrębie dna miednicy. Dolegliwości nasilały się z każdym kolejnym rokiem, przynosząc ogromny dyskomfort. Proponowane przez urologa leczenie farmakologiczne, nie przynosiło żadnych efektów. Zdobywając wiedzę z zakresu rehabilitacji, zaczęłam ćwiczyć i zmieniać nawyki, a dolegliwości ustąpiły. Postanowiłam, więc kształcić się w kierunku uroginekologii i chcę pomagać innym kobietom.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod numerem 572-309-399

 

Natalia Palmowska

Natalia jest dietetykiem firmy MEDFOOD ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła  z wyróżnieniem studia licencjackie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Dodatkowo skończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia, jednak żywienie człowieka oraz sport są jej zdecydowanie bliższe. Stale rozwija się w zakresie dietetyki klinicznej sportowej. Natalia jest dietetykiem z niekonwencjonalnym podejściem do diety. Najważniejsze dla niej jest dobre samopoczucie i zdrowie pacjentów.

Jej ,,konikiem’’ jest dietetyka i suplementacja w sporcie. Oprócz bycia dietetykiem jest czynnym sportowcem, zawodowo trenuje jeździectwo, a dokładnie skoki przez przeszkody. Jest to jej druga pasja, którą może wykorzystywać w pracy ze sportowcami i ludźmi uprawiającymi na co dzień różne aktywności.

Ponadto Natalia zajmuje się leczeniem nadwagi i otyłości i zachęca swoich pacjentów do rozpoczęcia aktywności fizycznej, która poprawia efekty zastosowanej diety.

Specjalizacje

- problemy z odchudzaniem, nadwagą, otyłością,

- choroby autoimmunologiczne,

- dieta sportowa,

- problemy z gospodarką węglowodanową (cukrzyca, insulinooporność, hipoglikemia), 

- problemy z tarczycą oraz gospodarką hormonów płciowych, 

- problemy trawienne (IBS, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, SIBO, zgaga, refluks). 

"Z własnych doświadczeń mogę dzielić się z moimi pacjentami efektami stosowania odpowiednich zasad żywienia i dodać motywacji do działania."

Natalia Palmowska

Przyjmuje w każdy poniedziałek od 10:00-18:00.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod numerem 572-309-399

Przed wizytą prosimy o wykonanie podstawowych badań tj:

* Morfologia z rozmazem
* Lipidogram
* TSH
* Aspat, alt, próby wątrobowe
* Glukoza na czczo.
Badania ważne są 3 msc. 

 Martyna Mrozek

Martyna jest licencjonowaną fizjoterapeutką, która obecnie kontynuuje edukacje w  Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego, zdobywając tytuł magistra.  Od roku pracuje jako trener personalny zagłębiając wiedze m.in. w Centrum Sportu i Rehabilitacji  Biernat.

Aktualnie jest odpowiedzialna za przygotowanie motoryczne oraz prewencje urazów w grupie U17 Stomilu Olsztyn, przygotowując się jednocześnie do egzaminu  NCSC (National Certificate in Strenght & Conditioning). Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii sportowej, oraz przygotowania motorycznego.

Była sprinterka, a obecnie trenerka która łączy elementy fizjoterapii z treningiem siłowo-wytrzymałościowym dbając o zdrowie oraz sprawność sportowców, pomagając również osiągnąć wymarzaną sylwetkę tym, którzy jej potrzebują.

Spotkanie z Martyną na siłowni to świetny trening połączony z dobrą zabawą.

Osiągnięcia:

- Trener personalny

- Kurs masażu klasycznego i sportowego

- 1&2 stopień NCSC (National Certificate in Strenght & Conditioning)

Szkolenia z zakresu fizjoterapii sportowej i przygotowania motorycznego:

- Nowoczesne podejście do treningu motorycznego i fizjoterapii sportowej(2016)- Organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego

- Diagnostyka i leczenie dysplazji stawu kolanowego i biodrowego u dzieci i osób dorosłych

- Sport dzieci i młodzieży-prewencja urazów sportowych

 Umów się na wizytę pod numerem 572-309-399

 

Napisz do nas
Skontaktujemy się z Tobą
 
Zapraszamy
Odwiedź nas!
Feminea - klinika dla kobiet
ul. Bydgoska 33
10-243 Olsztyn
 
tel. +48 572 309 399
e-mail:
 
Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00